Kontakter i Sportsrideklubben

Sportsrideklubben

Fauerholm Alle 2
2820 Gentofte
Telefon 39 68 33 66
CVR-nr. 15 73 00 56

Bank:
Jyske Bank reg. 7134 konto 1044601

International bankkode:
IBAN DK0871340001044601
SWIFT JYBADKKK

 

Hvem står for hvad i Sportsrideklubben?

Bestyrelsen
Har du spørgsmål om Sportsrideklubben
spr@spr.dk

Redaktion – Susan Jerichau
Er der problemer med Sportsrideklubbens sider
Har du gode ideer til forbedringer af siderne
redaktion@spr.dk

Medlemskab – Hanne Grønne Leth
Vil du indmeldes eller ændre din adresse kan du benytte dette link.
spr@spr.dk

Ved udmeldelse bedes du sende et brev eller en mail til os. Ved udmeldelse via mail vil vi altid bekræfte din udmeldelse. Ved manglende svar må du derfor regne med, at vi IKKE har modtaget din udmeldelse.

Dressur – Astrid Grønne Leth
Spørgsmål om informationen på dressursiderne.
Spørgsmål om dressur
dressur@spr.dk

Spring – Jakob Leth
Spørgsmål om informationen på springsiderne
Spørgsmål om springning
spring@spr.dk

Distance – Lone Aalekjær
Spørgsmål om informationen på distancesiderne
Spørgsmål om distance
distance@spr.dk

Military – Jakob Leth
Spørgsmål om informationen på jagtsiderne
Spørgsmål om jagt
eventing@spr.dk

Jagt – Mette Kaufmann
Spørgsmål om informationen på jagtsiderne
Spørgsmål om jagt
jagt@spr.dk

Betaling af kreditor – Charlotte Bang
Spørgsmål om betaling af kreditorer
Spørgsmål til fakutararer – ikke medlemskab
kasserer@spr.dk

 

Revisor
Morten Clauson-Kaas
Nivåparken 2
2990 Nivå
Privat 49 14 90 19
Mobil 24 44 20 58
jmck@mail.tele.dk

Præmier og sponsorpræmier

Nina Kruse

 

 

Bernstorffsparken – tlf. 39 63 79 76
Sekretariat – tlf. 39 68 33 66
spr@spr.dk – tlf. 20 82 16 10

Vicevært Parken
Jan Bang
Tlf. 41 10 85 90
bang42@gmail.com